19 Mayıs Özel Güvenlik Hizmeti

19 Mayıs Özel Güvenlik Hizmeti | 0 212 591 12 01

19 Mayıs Özel Güvenlik Hizmeti
19 Mayıs Özel Güvenlik Hizmeti

19 Mayıs Özel Güvenlik Hizmeti veren Gözay Güvenlik, tüm çalışanları ile birlikte müşterilerinin beklentilerinin ötesinde kalite ve hizmet anlayışını, müşterilerine karşı dürüst ve ilkeli olmayı kendini sürekli geliştirmeyi, İSO 9001 belgesiyle kaliteli yönetim normlarında çalışmayı, hatasız hizmet vermeyi, kaliteyi bir yaşama biçimi ve bir felsefe olarak görmeyi benimsemektedir. Firmamız, 5188 sayılı özel güvenlik yasasının gereklerini istisnasız yerine getirmektedir. Müşterilerimizi artan maliyetler karşısında titizlikle korumakta; iş kanunu, SSK kanunu ve TC kanunlarının gereklerini eksiksiz yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize özel ödeme seçenekleri sunmakla birlikte müşteri memnuniyetini ve iletişimini daima ön planda tutuyoruz. Teknolojik gelişmelere uygun ekipman ve teçhizat kullanarak yöneticilerini ve mesleğini seven, hizmet verimliliğini en üst düzeyde tutan kişilerle birlikte hizmet veriyoruz. Türkiye’deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir vizyon ve yaklaşım getirmek amacıyla yola çıkan firmamız, Türkiye’nin her noktasında hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir.

Gözay Güvenlik olarak, özel güvenlik ve koruma, personel temin, site-rezidans-tesis temizlik, alarm ve izleme, tesis ve site yönetim, site ve tesis güvenliği, rezidans güvenliği, fabrika güvenliği, özel güvenlik, AVM güvenliği, okul güvenliği, inşaat ve şantiye güvenliği gibi farklı kategorilerde sunduğumuz 19 Mayıs özel güvenlik hizmetleri ile sizlerin güvenliğini sağlıyoruz. Sunduğumuz güvenlik ve koruma politikası sayesinde kollukla irtibat kurma usullerinden toplu eylemler karşısında uygulanacak hareket tarzına kadar tüm riskleri analiz ediyor ve bu risklere uygun yönetim planları oluşturuyoruz. 19 Mayıs özel güvenlik firması olarak personel ve en güvenilir güvenlik şirketleri hizmetimiz dahilinde alanında uzman, sertifikalı, tecrübeli ve yetkin personellerimize 5188 sayılı yasaya uygun olarak hizmet kapsamında sunuyoruz. İstanbul merkezli firmamız Türkiye’nin her yerine kesintisiz özel güvenlik hizmeti vermektedir.

Güvenlik ihtiyacından gereksinim duyduğunuz alanlarda firmamız elektronik ve fiziksel ihtiyaçlarınızın çözümünü bir arada bulundurmaktadır. Güvenlik sektöründe öncü 19 Mayıs özel güvenlik firmaları arasında bulunan firmamız, risk analizi doğrultusunda sizin için en uygun olan güvenlik kadrosunu oluşturmaktadır. İster tek bir güvenlik görevlisine ihtiyaç duyun, isterseniz de geniş bir ekibe ihtiyaç duyun, her türlü talebinize uygun bir çözüm bulabileceğiniz firmamızda; kuruluşunuz için hazırladığımız özel güvenlik analizinin ardından çalışma ortamının genel profilini oluşturmakta ve kuruluşunuza özel riskleri sınıflandırmaktayız. Sınıflandırmalar neticesinde güvenlik personelimize özel olarak pratik ve teorik eğitimler vermekteyiz. Bu sayede personellerimiz site ve konut güvenliği gibi alanlarda hizmet vermeye başladığı sırada ihtiyacı olan tüm özel güvenlik sistemleri hakkında bilgi sahibi ve deneyim sahibi olmuş olmaktadır.

19 Mayıs özel güvenlik hizmeti kapsamında sunduğumuz hizmetler ile aynı zamanda alışveriş merkezi, yapı marketler, spor salonları, süpermarketler, sinema salonları, otoparklar gibi umuma açık alanlarda da güveni üst dereceden sağlamaktayız. Risk analizini belirleyip oluşabilecek riskleri ortadan kaldıran tecrübeli ekibimiz hem sizin hem sevdiklerinizin hem de sorumluluk sahibi olduğunuz kişilerin yaşamlarını güvence altına almaktadır. Deneyim sahibi olan yönetim kadromuz ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Sunduğumuz hizmetlerle alanda bulunan insanların daha güvenli bir ortam kapsamında faaliyetlerini sürdürmesine imkan sağlamaktayız. Firmamızın tüm iletişim araçları 24 saat açıktır. Müşterilerimiz ile belirlenecek gün ve saatlerde koordinasyon/dönem sonu toplantısı yapıp aylık faaliyetleri müşterilerimize ayrıntıları ile raporluyoruz. 19 Mayıs özel güvenlik firması olarak hizmet aşamalarını, denetleme raporlarını, personel gölge dosyalarını ve SSK-iş kanunu evraklarının tamamını belgelendirerek müşterilerimize sunuyoruz. Siz de 19 Mayıs özel güvenlik hizmeti veren güvenlik firması arıyorsanız tüm Türkiye’ye hizmet veren Gözay Güvenlik ile iletişime geçebilirsiniz.