Doğanyurt Fabrika İçin Güvenlik Firması

Doğanyurt Fabrika İçin Güvenlik Firması | 0 212 591 12 01

Doğanyurt Fabrika İçin Güvenlik Firması Gözay Güvenlik; giriş-çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötü niyetli kişilere karşı çevre güvenliği, yangında alınması gereken tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler çerçevesinde uzman özel güvenlik görevlileri vasıtası ile yapmaktadır. Doğanyurt fabrika için güvenlik firması olarak sunduğumuz hizmetlerle hem işinizi geliştirmenize hem de içinizin rahat etmesini olanak sağlamaktayız. Türkiye’nin en nitelikli özel güvenlik firmaları arasında olan Gözay Güvenlik fiziki güvenlik hizmetleri de sunmaktadır. Sunduğumuz fiziki güvenlik hizmetleri kapsamında istenmeyen alanlarda sabotaj gibi olayların engellenmesi, hırsızlığın bertaraf edilmesi ve alana yabancı madde veya şahısların girişinin engellenmesini sağlıyoruz. Fabrika, eğitim kurumları, depo, tesis ve bina gibi alanlarda sunduğumuz hizmetler suç oranlarında büyük düşüşlerin oluşmasına yardımcı olmaktadır. Doğanyurt özel güvenlik firması hizmeti için, alanında uzman olan tecrübeli personellerimiz risk analizi oluşturup durum değerlendirmesi yapar ve bu raporlar neticesinde güvenlik raporu oluşturulur. Vatandaşların daha huzurlu yaşamasına olanak sağlayan fiziki güvenlik hizmetlerimiz aynı zamanda kolluk kuvvetlerinin de yükünü hafifletir. Denetim ekipleri tarafından planlı ve plansız olarak belirli periyotlarda denetime tabi tutulan fiziki güvenlik hizmetlerimizde bu sayede hizmetli sürekliliği sağlarız.

Doğanyurt Fabrika İçin Güvenlik Firması
Doğanyurt Fabrika İçin Güvenlik Firması

Fabrika güvenliği gerek iş, gerek kişi hayatını, gerekse yoğun emek ve yılların birikimi olan sermayeyi koruyan ciddi ve önemli bir iştir. Gözay Güvenlik Doğanyurt fabrika için özel güvenlik firması olarak, 5188 sayılı özel güvenlik yasasının gereklerini istisnasız yerine getirmektedir. Firmamız müşterilerini artan maliyetler karşısında titizlikle korumakta, İş kanunu, SSK kanunu ve TC kanunlarının gereklerini eksiksiz yerine getirmektedir. Güçlü mali yapımızla müşterilerimize özel ödeme seçenekleri sunmaktayız. Hizmette kullanacağı ekipmanların ve teçhizatın teknolojik gelişmelere uygun olmasına özen göstermekteyiz. Firmamız, yöneticilerini mesleğini seven ve hizmet verimliliğini en üst düzeyde tutacak kişilerden seçer. Müşterisi ile iletişimini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterileri ile belirlenecek gün ve saatlerde dönem sonu toplantısı yapar ve aylık faaliyetlerini müşterilerine ayrıntıları ile paylaşır. Hizmet aşamalarını, denetleme raporlarını, personel gölge dosyalarını ve SSK-iş kanunu evraklarının tamamını belgelendirerek müşterilerine sunar. Firmamızın tüm iletişim araçları 24 saat açıktır.

Müşteri memnuniyeti açısından da stratejik bir konuma sahip olan özel güvenlik personellerimiz fabrikalar gibi umuma açık alanlarda etkin bir şekilde görev alırlar. Doğanyurt fabrika için güvenlik firması denince akla ilk gelen firmalardan olan Gözay Güvenlik; sabotaj, saldırı ve soygunculara karşı koruma güvenlik kontrol merkezi işletimi, kapalı devre kamera sistemi, CCTV gözetim ve kontrolü, tesis içi ve dışı devriye, resepsiyon yönlendirme, önleme araması, geçiş kontrolleri, kayıp önleme, araç kontrolleri gibi hizmetleri tek bir merkezden sunmaktadır. Görevine olan bağlılığından hizmet verdiği saha hakkındaki bilgisine kadar tüm süreçlerin kontrol altında tutulduğu Gözay Güvenlik ile hizmette sürekli kaliteyi sağlayabilirsiniz. Doğanyurt fabrika güvenlik firması ihtiyacınız olduğunda kuruluşunuz için hazırlayacağımız özel güvenlik analizinin ardından çalışma ortamının genel profilini oluşturmakta ve kuruluşunuza özel riskleri sınıflandırmaktayız. Sınıflandırmalar neticesinde güvenlik personelimize özel olarak pratik ve teorik eğitimler vermekteyiz. Bu sayede personellerimiz site ve konut güvenliği gibi alanlarda hizmet vermeye başladığı sırada ihtiyacı olan tüm özel güvenlik sistemleri hakkında bilgi sahibi ve deneyim sahibi olmuş olmaktadır. Doğanyurt fabrika için güvenlik firması arıyorsanız; özel güvenlik ve koruma, personel temini, temizlik, alarm ve izleme gibi hizmetler veren güvenlik firması Gözay Güvenlik ile iletişim kurabilirsiniz.